Třídní schůzky a hovorové hodiny

Některé hovorové hodiny pořádáme online, jiné termíny jsou prezenční v budově školy.

Pro rezervaci časového okna na online hovorové hodiny nebo třídní schůzky postupujte následovně – po kliknutí na jméno vyučující či vyučujícího si můžete zarezervovat čas schůzky (seznam bude zveřejněn níže před blížícími se hovorovými hodinami). Na nejbližší dostupný termín se dostanete tlačítkem Přejít na další dostupné datum. Po kliknutí na vámi vybraný čas prosím vyplňte Jméno, Příjmení, e-mail, popř. Jméno dítěte a potvrďte tlačítkem Rezervovat. Na zadaný e-mail vám přijde potvrzení o rezervaci schůzky, v e-mailu se také nachází odkaz na připojení schůzky přes Google Meet, který použijete ve vámi rezervovaný čas. Pokud používáte kalendář, schůzka se vám propíše i tam a můžete se připojit přímo z kalendáře.

Bc. Pavlína Čechová
Mgr. Veronika Dufková
Mgr. Adam Fajnor
Mgr. Leona Geržová
Mgr. Jitka Hejzlarová (náhradní termín 13. 6.)
Mgr. Alena Heřmánková
Mgr. Marta Chocholáčová (náhradní termín 13. 6.)
Mgr. Daniel Jandora (náhradní termín 5. 6.)
Bc. Adéla Jurčíková
Mgr. Martin Kutý
Mgr. Kristýna Lukschová – náhradní termín individuálně na základě domluvy přes Edookit
Mgr. Vojtěch Maxera