Zážitkový kurz Březová

V závěru tohoto „zvláštního“ školního roku se podařilo uskutečnit pro žáky 6. tříd zážitkový kurz v outdoorovém středisku Březová u Třebíče. Na realizaci celého kurzu se podíleli pan zástupce 2. stupně Mgr. Ivo Šmarda a třídní učitelky 6. tříd.

Program Adventure, který žáci absolvovali, byl nabitý k prasknutí různými aktivitami ve výborném zázemí, které Resort Březová nabízí. 

Žáci si vyzkoušeli rafty, lukostřelbu, nízká lana i vysokolanové centrum. Absolvovali bangee trampolíny i lezeckou stěnu, bangee running i skok do prázdna, čas rádi trávili na pirátských ostrovech, v aréně si zahráli paintball. Svoji šikovnost si mohli vyzkoušet na zbojnickém hradu Sherwood, hry v týmu a vzájemnou spolupráci si vyzkoušeli na noční hře a v herním bloku, procházeli tajnými komnatami Karlštejnu a plnili různé úkoly. Seznámili se s Dolmenskou čarodejnicí a snažili se zachránit zakleté město v Temném údolí. Pro mnohé byla zážitkem jízda na koni. A velkou odvahu a spolupráci to chtělo u Jákobova žebříku. 

Celý program měli žáci doplněný o každodenní koupání v bazénu. Rovněž se mohli všichni „vyřádit“ na vzduchové trampolíně stejně jako na prolézačce bongo. Ve velké míře žáci využívali i hřiště na oblíbenou „přehazku“.

Většina žáků si kurz užila a odvezla si spousty zážitků, na které budou dlouho vzpomínat.

Fotogalerie zde.