Recitační soutěž

V úterý 20. února 2024 se konalo na 2. stupni školní kolo recitační soutěže. Žáci si pro své vystoupení vybrali nejen básně, ale slyšeli jsme i ukázky prozaických textů. Všem odvážným soutěžícím děkujeme za účast a nejúspěšnějším recitátorům blahopřejeme.V kategorii 6. a 7. ročníku postupují do městského kola žákyně Sofie Drápalová a Alena Kristýnová. V kategorii 8. a 9. ročníku nás budou v městském kole reprezentovat žáci Jonáš Václav Vedral a Anna Frantová. Městské kolo recitační soutěže se pro tyto dvě kategorie koná v pátek 8. března 2024 v prostorách Knihovny Jiřího Mahena na ulici Kobližná. Všem našim reprezentantům držíme pěsti a věříme, že i letos budou někteří žáci úspěšní stejně jako v loňském roce, kdy Jonáš Vedral ve své kategorii získal nejen cenu diváka, ale i cenu poroty.

Alena Heřmánková