Podzim ve školní družině s programem „Les ve škole“

Slunečné podzimní dny nás lákaly k tvoření a hrám venku. Družinové vycházky jsme trávili venku na školním hřišti a zahradě, v parku nebo na medláneckém kopci, chodili jsme taky na hřiště do SOS vesničky nebo do sídliště. Pobyt venku je pro děti velmi důležitý, kontakt s přírodou přispívá ke snížení stresu a k větší psychické pohodě. Při aktivitách venku děti rozvíjely nejen své znalosti, ale současně i sociální a emoční inteligenci.
S dětmi jsme tvořili z listů vitráže, z přírodnin zvířátka a mandaly, hledali jsme podzimní barvy, poznávali houby, objevovali jsme okna do podzimní krajiny. Také jsme pozorovali živočichy v trávě i u vody, poznávali stromy podle kůry a tvořili zvířátka z kaštanů. A jak se nám to dařilo můžete vidět v galerii.