Outdoorový kurz Březová

Na přelomu září a října se tři třídy osmáků zúčastnili oblíbeného kurzu v outdoorovém centru Březová nedaleko Třebíče. Na tento kurz se obvykle jezdí už na konci šestého ročníku, ale kvůli koronaviru se žáci dočkali teď.

Ve středu ráno 53 osmáků společně s paními učitelkami vyrazilo z hlavního nádraží vlakem do Třebíče, odkud přejelo připravenými autobusy přímo do Březové, kde už na ně čekala instruktorka. Pobyt se zahájil prohlídkou areálu, ubytováním a obědem. Po něm začal už opravdu nabitý program. Žáci rozdělení do dvou skupin do pátku absolvovali nízká i vysoká lana, paintball, střelbu z luku, rafty, hry v hradu Karlštejn a Sherwood, jezdili na koních, skákali na bublině i trampolíně, spolupracovali na žebříku Jákob a večer si prošli nejprve noční hru a následně zatančili na diskotéce.

Po pátečním obědě a třídenním pobytu na čerstvém vzduchu pro unavené a hlavně spokojené osmáky skončil výlet opět příjezdem na vlakové nádraží Brno. Všichni byli rádi, že se v pořádku vrátili a měli příležitost si tento pobyt společně užít.