OBROVSKÝ ÚSPĚCH NA FOTBALOVÉM MCDONALD´S CUPU 

Po vítězství v obvodním, městském a krajském kole se naši druháci a třeťáci probojovali až do celorepublikového finále v Hradci Králové (3. – 4. 6.), kde skončili na fantastickém PÁTÉM MÍSTĚ v kategorii A. Soutěže McDonald´s cupu se pravidelně zúčastňuje více než 2 000 škol v republice, proto se jedná o obrovský úspěch. 

Velké poděkování za výsledek patří nejen našim žákům, ale též oběma zástupcům ředitele, kteří se klukům věnovali. Poděkování také patří rodičům samotných žáků za pomoc  a samozřejmě fotbalovým klubům, kde hoši pravidelně trénují a hrají.

Náš tým reprezentovali žáci druhých a třetích tříd: Lukáš Jagelský – Václav Novotný (kapitán), Sebastian Matoušek, Šimon Dřínovský, Daniel Král, Adam Košťál, Šimon Pelikán, Arnošt Fabriger, Teodor Fabriger a Jakub Chlup.

Hoši zaslouží za celý turnaj obrovskou pochvalu, hráli pěkný fotbal, nic nevypustili, bojovali a fungovali jako tým. Kluci mohou být na sebe hrdí a určitě si užili oba hrací dny. V úterý navíc viděli exhibici bývalých vynikajících fotbalistů, včele s Kollerem, Barošem nebo Šmicrem.