Den otevřených dveří

30.03.2019 19:46

Jako každým rokem se i letos konal na naší škole Den otevřených dveří. 21. 3. 2019 od 10 hodin se mohl kdokoliv zúčastnit výuky ve všech třídách, v tělocvičně či odborných učebnách, projít si prostory školy a strávit s námi příjemné dopoledne. Kdo prostory školy neznal, mohl se nechat provést skvělými průvodci z řad našich deváťáků. Den otevřených dveří trval až do večerních hodin, takže zkrátka nepřišli ani Ti, kteří ráno přijít nemohli. Ve 14:30 proběhlo ve vestibulu školy krátké slavnostní zahájení, ke kterému přispěla svým koncertem ZUŠ Orchidea a pro zpříjemnění celého odpoledne se otevřela také malá kavárnička ve druhém poschodí naší školy, kde se mohli návštěvníci občerstvit, posedět a popovídat mezi sebou, nebo i s žáky či personálem školy.

Všem zúčastněným děkujeme za návštěvu a těšíme se na další shledání!

 

Zpět