Cykloturistický kurz 2023

Poslední vícedenní akcí byl pro žáky 9. ročníku cyklistický a turistický kurz strávený v krásné oblasti Pálavy, v kraji dávné historie, vinic a slunce.

Cyklisté našlapali na 230 kilometrů. Trasy nás zavedly do Lednicko-valtického areálu, Mikulova a Dolních Věstonic, projeli jsme Signálkou a okolím Pálavy a Novomlýnských nádrží.

Ani turisté nezaháleli a prošli desítky kilometrů, aby poznali krásy Pálavy a její okolí.

Obě skupiny pak trávily společné chvíle v kempu Pálava v Nových Mlýnech, kde jsme měli základnu. Prostory kempu pak nabízely žákům spolu posedět, sportovat, odpočívat, zpívat u kytary nebo si u táboráku opéct špekáček.

Kurz jsme zakončili v Aqualandu Moravia, kde si všichni náležitě užili především jízdu na tobogánech.

Věříme, že na poslední sportovní kurz na této škole budou žáci rádi vzpomínat.

C:\Users\Kabinet\Downloads\20230530_095103.jpg