Celodružinová výtvarná soutěž

V únoru měli žáci ze všech družinových oddělení možnost zúčastnit se již tradiční výtvarné soutěže. Tentokrát bylo téma „zimní radovánky“.
Na výstavě se nám sešla výtvarná díla dětí ze všech oddělení. Práce děti tvořily různými technikami a vzniklo tak hodně krásných a originálních děl. V hlasovacím týdnu se všechny děti zapojily do hodnocení a vybraly ty nejzajímavější práce. Vítězové získali drobné věcné dary a do jednotlivých oddělení družin jsme díky všem zúčastněným dostali nové výtvarné pomůcky. 
Všem dětem děkujeme za účast v soutěži a vítězům gratulujeme!!

  • 1. místo – kolektivní práce dětí (3.B): E. Šenkýřová, Z. Šmejkalová, T. Borecký
  • 2.místo – A. Karpíšková (3.A)
  • 3. místo – Matěj Šupina (2.A)
  • zvláštní cena – společná práce žáků čtvrtých tříd – 3D model „Perníčková vesnice“