Bratislava

V pondělí 24. října navštívila skupina našich pedagogů v čele s panem ředitelem Cimalou a panem zástupcem Šmardou partnerskou školu v bratislavské městské části Petržalka. Po příjezdu do Bratislavy jsme byli velmi  přátelsky uvítáni vedením školy. Během dopoledne jsme měli možnost nahlédnout do tříd a zúčastnit se výuky jednotlivých předmětů, každý dle své aprobace. Poté následoval oběd a pracovně – přátelské posezení s bratislavskými kolegy. Návštěvu Bratislavy jsme zakončili prohlídkou historického centra včetně hradu. Celé setkání proběhlo ve velmi příjemné atmosféře. Ze Slovenska jsme si odvezli spoustu zážitků a už teď plánujeme, jak zpříjemnit slovenským kolegům a žákům jejich návštěvu u nás.