Třídní schůzky, hovorové hodiny ve škole – 4. 4. 2024

Ve čtvrtek 4. 4. proběhnou od 16:00 na prvním stupni třídní schůzky. U tříd 2. A, 3. C proběhnou třídní schůzky v termínu 10. 4.

Na druhém stupni proběhnou ve škole hovorové hodiny. Můžete si rezervovat časová okna k jednotlivým učitelům na této stránce.

Pro rezervaci časového okna na hovorové hodiny postupujte následovně – po kliknutí na jméno vyučující či vyučujícího si můžete zarezervovat čas schůzky (seznam zde). Na nejbližší dostupný termín se dostanete tlačítkem Přejít na další dostupné datum. Po kliknutí na vámi vybraný čas prosím vyplňte Jméno, Příjmení, e-mail, popř. Jméno dítěte a potvrďte tlačítkem Rezervovat. Na zadaný e-mail vám přijde potvrzení o rezervaci schůzky. Pokud používáte kalendář, schůzka se vám propíše i tam.