Sportovní soutěže

V průběhu měsíce října absolvovali vybraní žáci naší školy sportovní soutěže.
Nejdříve starší dívky a chlapci bojovali o co nejlepší výsledky a umístění v Atletickém čtyřboji.

I když se jedná o soutěž družstev, výborných výsledků dosáhli i jednotlivci, kde chlapci získali absolutní prvenství. Bohužel neúplné družstvo žáků ovlivnilo pořadí celého družstva. Pozadu nezůstala ani děvčata a předvedla krásné výkony.
O týden později závodníky v okresním přeboru v přespolním běhu přivítal lužánecký park. Opět šlo hlavně o soutěž družstev tentokrát v mladší i starší kategorii a žáci skvěle zabojovali.

Dívky si odvezly stříbrný a bronzový pohár a medaile, mladší žáci skončili pouze o bod pod stupni vítězů.
Starší žáci, přestože podali výborné výkony, nemohli být započítáni vzhledem k neúplnému týmu do soutěže družstev. Tuto skutečnost, stejně jako u Atletického čtyřboje, ovlivnili ti žáci, kteří byli do družstva s jejich souhlasem zařazeni a bez omluvy nepřišli…
Všichni soutěžící si zaslouží velkou pochvalu za vzornou reprezentaci školy.