Zima ve školní družině a program ,,Les ve škole“

23.03.2020 14:13

Zimní měsíce jsme ve školní družině trávili aktivně. Zúčastnili jsme se vánočního jarmarku, s dětmi jsme navštívili výukové programy v medlánecké pobočce KJM, malovali jsme do celodružinové výtvarné soutěže na téma „Příběh za oknem“. Vždy v pondělí nás navštěvovaly studentky SpgŠ Pionýrská a v rámci svých praxí nabízely dětem zajímavé aktivity. V rámci programu „Les ve škole“ jsme se s dětmi věnovali zvířecím stopám, stopování a tvoření stop, vyzkoušeli jsme si sílu mrazu a tvořili mrazivé svačinky a ochutnávali je. Skládali jsme příběhy z figurek a přírodnin, zkoušeli jsme je nechat za oknem zamrznout a vytvořit tak zamrzlé příběhy. V tom nám bohužel příroda moc nepomohla, a tak jsme si příběhy jen vyprávěli. Jak to všechno probíhalo, ukazuje fotogalerie.

Mgr. Iva Muchová, vedoucí vychovatelka

Zpět