Výtvarná soutěž družiny

02.04.2017 21:08

V březnu proběhlo v naší družině školní kolo výtvarné soutěže na téma "Strašidla". Do tvoření se pustily děti ve  všech odděleních. Děti byly hodně akční, zapojily svou fantazii a malovaly, vystřihovaly, lepily a dokonce i háčkovaly strašidla milá, veselá ale i hrůzostrašná. Každé oddělení si na závěr zahrálo na porotce. Hlasováním pomocí razítek děti vybíraly nejlepší práce, které získaly diplom a věcnou cenu.Hodnotilo se  ve dvou kategoriích 1. a 2. třída a 3.,4. a 5. třída.  A kdo se umístil nejlépe?

I. kategorie

1. místo - kolektivní práce 2.C

2. místo - kolektivní práce 2.A (M. Dvořák, O. Zejda, H. Hýžďal, D. Pilát)

3. místo - kolektivní práce 2.A (E. Ondrová, H. Lousová, K. Janíčková, J. Rezková, S. Šilerová, E. Olšáková, A. M. Drápelová)

 

II. kategorie

1. místo - kolektivní práce 4.A,B

2. místo - A. Stříbrská 3.C

3. místo - kolektivní práce 3.B (N. Vašinková, T. Staniczková, M. Uhrová)

 

Mgr. Iva Muchová

foto viz fotogalerie

Zpět