Výsledky sběrových soutěží

20.06.2016 19:03

I v tomto školním roce jsme se s žáky prvního stupně zapojili do sběrové soutěže Pan Popela - FCC program ekologické výchovy pro školy. V účasti 152 základních, mateřských a speciálních škol v regionu jižní Morava jsme nasbírali 2630 kg a umístili se na 83.místě v počtu celkových nasbíraných kilogramů na školu.V průměru nasbíraných kilogramů na žáka jsme nasbírali 7,50 kg a umístili se na 116. místě. Nejvíce papíru na naší škole nasbírali sourozenci Macháčkovi 500 kg, Karolína Korhonová 152 kg a Michaela Juráčková 119 kg. Také jsme se zapojili do sběru víček PET lahví a přispěli jsme na léčbu Jakuba a dalších dětí z Centra Kociánka. Víček se nám podařilo nasbírat 143 kg. Nejlepšími sběrači byli Erik a Patrik Ondruškovi 42 kg, Daniela Zezulová 22kg. a Tobias Fuchs 11 kg. Všem žákům děkujeme za aktivní účast a těšíme se, že se do sběrových soutěží zapojí i v příštím školním roce.

 

Mgr. Iva Muchová

 

Zpět