Vyhodnocení sběrové soutěže

25.06.2018 10:26

I v tom školním roce jsme se zapojili do ekologické soutěže, kterou  pod názvem "Soutěž s panem Popelou " vyhlašuje společnost FCC group. V účasti 118 základních, mateřských a speciálních škol v regionu Jižní Morava jsme nasbírali 1530 kilogramů papíru a umístili se tak na 74. místě. Nejvíce kilogramů papíru nasbírali T. Macháček 5.B 120 kg, D. Nekuža 2.C 65 kg. a L. Skoták 3.B 62 kg. . Finanční prostředky získané ze sběrové soutěže použijeme na nákup hraček a sportovního vybavení pro školní družinu.

Také jsme se zapojili do sběru víček od PET lahví, abychom pomohli přispět na léčbu dětem z centra Kociánka. Podařilo se nám nasbírat 75 kilogramů. Do sběru víček se nejvíce zapojili E. a P. Ondruškovi z 6.A a 3.A 23 kg, T. Fuchs 3.B 10 kg a S. Klimešová 3.A 9 kg. Všem dětem děkujeme za účast ve sběrových soutěžích a těšíme se, že se do nich aktivně zapojí i v příštím školním roce.

Iva Muchová

Zpět