Vánoční jarmark

20.12.2018 18:51

Dne 19. 12. 2018 se chodbami naší školy rozezněly tóny koled, ve vzduchu byla cítit příjemná vánoční atmosféra, vůně punče, čaje, kávy i cukroví připraveného žáky naší školy. V tento den jsme se rozhodli zpříjemnit si adventní čas na Vánočním jarmarku v prostorách naší školy společně s rodiči, žáky a všemi, kteří si přišli tuto akci s námi užít. Do příprav jarmarku se zapojili žáci všech tříd. Vyrobili a připravili spoustu krásných výrobků, které u stánku své třídy nabízeli z velké části za dobrovolnou cenu. A že bylo z čeho vybírat! Dekorace z keramiky, papíru, přírodních materiálů, věnce, svícny, kalendáře, ozdoby na stromeček, vánoční přání, perníčky, vánoční cukroví a mnoho dalšího. Společně si mohli všichni posedět a na chvíli se v tomto adventním čase zastavit a popovídat si u kávy, punče, čaje a zákusků, které připravili žáci druhého stupně. Hosté se také mohli zúčastnit besedy se školním psychologem na téma Motivace dítěte, nebo si společně se žáky zazpívat koledy, které dodávaly jarmarku to pravé vánoční kouzlo. Účast byla opravdu veliká, mnohé stánky s výrobky jednotlivých tříd byly vyprodány do posledního výrobku a všichni jsme si tuto akci opravdu užili!

Děkujeme moc všem rodičům za společně strávený čas s námi a za jejich peněžní ocenění výrobků žáků. Celkový výtěžek poputuje na výcvik vodicího psa a do Domova pro seniory Podpěrova. Velké díky patří také našim žákům, protože bez jejich příprav by se jarmark vůbec nemohl konat. A v neposlední řadě patří nemalé díky všem zaměstnancům školy, kteří se podíleli na organizaci této velkolepé akce. Už nyní se těšíme na další!

Fotografie naleznete ve fotogalerii naší školy.