StarDance

01.02.2017 14:07

Tanec je považován za druh umění. A že tomu tak skutečně je, jsme se mohli přesvědčit na naší škole díky soutěži StarDance, která náležitě okořenila den, kdy žáci dostali svá pololetní vysvědčení. Třídy druhého stupně si připravily taneční vystoupení ve třech kategoriích, které zahrnovaly tance společenské, lidové a společné vystoupení třídy. A bylo se na co dívat! Pozadu nezůstali ani učitelé, kteří si pro své žáky na závěr připravili „překvapení“.

Pro porotu, složenou z řad učitelů a zástupce žáků, bylo obtížné přidělovat body, protože všechna vystoupení byla velkým zážitkem nejen vlastním předvedením, ale i choreografií, výběrem hudby i oblečením. A tak s hodnocením pomohli i samotní žáci. Výsledky byly velmi vyrovnané a jediný bod rozhodl o vítězství třídy 7. A před třídou 9. B. Nicméně v tomto případě jsou vítězi všichni soutěžící.

Velké poděkování patří i moderátorkám – Nikol Kuchtíčkové, Ludmile Podracké a Nikol Ostřížkové, žákyním 9. tříd, které nás provázely celým programem, dále Adamu Stanislavovi, který zabezpečil a režíroval hudbu a všem ostatním, kteří se na organizaci StarDance podíleli.

Mgr. Jitka Hejzlarová

foto viz fotogalerie

Zpět