Vánoční turnaj v basketbalu dívek a Novoroční turnaj ve florbalu chlapců

06.01.2020 16:44
Děvčata:
 
Před vánočními prázdninami zorganizovali tělocvikáři turnaj dívek v basketbalu. Děvčata vytvořila ročníkové týmy, které se utkaly systémem každý s každým. Před početnou a velmi hlasitou diváckou kulisou jsme viděli pěkná bojovná utkání, která rozhodla o novém držiteli putovního poháru ředitele školy.
Pohár pro vítěze získaly dívky z 9. ročníku, druhé místo patří 7. ročníku, třetí skončil 8. ročník a čtvrté místo získal 6. ročník.
 
Koláže z fotografií zde: 1.
________________________________________________________________________________________________________________________________

Chlapci:

Na první den po prázdninách tělocvikáři připravili i mezitřídní turnaj ve florbalu (převážně) chlapců II. stupně. Opět jsme viděli bojovná utkání, kterým nechybělo nasazení a dramatické zápletky. Diváci opět bouřili a v ohlušující atmosféře burcovalili svoje hráče k mimořádným výkonům. Putovní pohár ředitele školy letos vybojovali v infarktovém finále chlapci 7.B před stříbrnou 9.B a bronzovou 8.A. Další pořadí : 9.A, 8.B, 6.B, 7.A, 6.A, 6.C.
 
Koláže z fotografií zde: 1 & 2.
 
Zpět