Sportovní turnaj "O putovní pohár ředitelky školy

04.01.2017 09:46

Do prvního školního dne nového kalendářního roku 2017 vstoupili žáci druhého stupně mezitřídním turnajem „O PUTOVNÍ POHÁR ŘEDITELKY ŠKOLY“. Turnaj po úspěšném modelu loňského ročníku byl stejný i letos, to znamená v kombinaci florbalu a basketbalu a společně dívky i chlapci. Zápasy byly plné snahy a bojovnosti „udělat“ co nejlepší výsledek za svoji třídu. Některé souboje byly dramatické až do samotného závěru, mnohdy rozhodlo i štěstí, které se více přiklonilo k některému týmu. Zvítězit může ale jenom jeden a v letošním ročníku se to podařilo třídě 9. B. Gratulace patří nejen vítězům, ale všem ostatním soutěžícím a fanouškům. To, že se turnaj vydařil, je i odměnou pro pořadatele.

Mgr. Jitka Hejzlarová

foto viz fotogalerie

Zpět