Sportovní den 1. stupně a vyhlášení výsledků

11.10.2020 11:45

Jeden z posledních slunečných dnů v září jsme si s dětmi 1. stupně užili sportovní den v areálech venkovních sportovišť. Žáci se utkali mezi sebou v rámci ročníků v disciplínách skok do dálky, hod míčkem, běh na 50m a vytrvalostní běh. Pro první třídy nachystala studentka Pedagogické fakulty MU v Brně různé sportovní aktivity a prvňáčci se také seznámili s disciplínami, ve kterých starší ročníky soutěžily. Výsledky žáků byly vynikající a v mnohých disciplínách opravdu těsné, ovšem vítězové mohou být vždy pouze Ti nejlepší. Ovšem jak říkáme, není důležité být první, ale zúčastnit se a sportování si co nejvíce užívat! Všem tedy gratulujeme za skvělé výsledky a fotky ze sportovního dne i z vyhlášení si můžete prohlédnout ve fotogalerii školy.

 

Zpět