Školní kolo recitační soutěže

24.02.2020 18:18
Jak jednou napsal francouzský básník René Char - "Poezie není žvýkačka"! Tuto větu jistě měly na paměti i děti zš Hudcova ve školním kole recitační soutěže, která proběhla ve středu 12.2 2020. Žáci a žákyně soutěžili ve 3 kategoriích: 0. kategorie (1. třídy), 1. kategorie (2. a 3. třídy) a 2. kategorie (4. a 5. třídy). V každé kategorii bylo tolik talentovaných dětí! Nicméně jsme se museli rozhodnout pro pár z nich, kteří vynikali nad ostatními, i když někdy jen o chlup.
 
0. kategorie: 1. místo - Adam Dřínovský, 2. místo - Hedvika Janíčková, 3. místo - Tomáš Koudelka
1. kategorie: 1. místo - Jonáš Lienerth, 2. místo - Sofie Drápalová, 3. místo - Klára Buličková
2. kategorie: 1. místo - Matyáš Lienerth, 2. místo - Jan Jagelský, 3. místo - Terezie Hladíková a Dita Vukadinovičová 
 
Žákyně a žáci, kteří se umístili na prvním / druhém místě posíláme recitovat na velké podium městského kola, které proběhne 12.3.2020. 
 
Za organizátory Mgr. Sylva Hudcová
 
Fotografie z vyhlášení si můžete prohlédnout ve fotogalerii školy.
Zpět