Školní kolo pěvecké soutěže na 1. stupni

02.02.2020 11:13

Dne 22. 1. 2020 se jako každý rok utkali nejlepší zpěváci a zpěvačky z 1. stupně ve školním kole pěvecké soutěže. Každý si mohl vybrat písničku, kterou chtěl a tu poté zazpíval bez jakéhokoliv doprovodu před porotou a obecenstvem ostatních soutěžících. Zazněly písně lidové, moderní, známé i neznámé a všem soutěžícím patří velký obdiv a potlesk za jejich skvělá vystoupení.

Z kategorie 1. tříd se na 1. místě umístil Filip Staníček, 2. místo obsadila Anna Sýkorová a Gabriela Sedláková, o 3. místo se dělily Anna Hladílková a Ema Strnadová.  V kategorii 2. a 3. tříd se na 1. místě umístila Sára Prachařová, na 2. místě Veronika Lousová a na 3. místě Denisa Habartová. V kategorii 4. a 5. tříd obsadil 1. místo Tomáš Musil, 2. místo Antonín Čurda a Ritvik Ethan Luke, 3. místo Lena Dahnová a Terezie Hladíková. Všem účastníkům patří veliká gratulace.

Ze všech vítězů se probojovali do regionálního kola Sára Prachařová a Tomáš Musil. Gratulujeme a držíme pěsti na další skvělé umístění.

Za organizátory Mgr. Hana Nahodilová, Mgr. Monika Havířová, Mgr. et Mgr. Natalie Koutecká
 

 

Zpět