Školní kolo pěvecké soutěže na 1. stupni

27.01.2019 12:08

Dne 23. 1. 2019 se v naší škole uskutečnilo školní kolo pěvecké soutěže pro děti z prvního stupně. Z každého ročníku byli vybráni ti nejlepší zpěváci a zpěvačky, kteří si vyzkoušeli, jaké to je zpívat bez jakéhokoliv doprovodu před porotou a obecenstvem. Během dopoledne se hudebnou rozezněly písně nejen lidové, ale i moderní a někteří soutěžící dokonce roztančili a rozezpívali celé obecenstvo i s porotou.  Na závěr si zazpívali všichni společně za tónů kytary a klavíru.

Všichni, kteří se školního kola zúčastnili, jsou už vlastně vítězové, protože do soutěže byli nominováni a zhostili se své role opravdu bravurně. V regionílním kole však mohou naši školu reprezentovat pouze dva žáci z celého prvního stupně. Pro porotu bylo vyhodnocení opravdu těžkým úkolem, ale nakonec v kategorii 3. - 5. ročníků zvítězili Jonáš Lienerth ze 2. A, Linda Kovaříková ze 3. C, kteří postupují do regionálního kola a Jan Jagelský ze 4. B. Všem moc gratulujeme! 

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii školy.

 

Zpět