… od čokolády ke zlatu nebo jen z radosti k pohybu…

10.04.2019 22:21

= motto, ze kterého vychází hlavní myšlenka ČOKOLÁDOVÉ TRETRY, běžecké soutěže, která se zaměřuje na děti 1. stupně ZŠ od šesti do jedenácti let.

Na naší škole proběhlo v pondělí 8.4. za slunečného počasí na školním hřišti školní kolo této soutěže, které pro děti připravili učitelé tělesné výchovy 2. stupně.

Běžecký závod byl rozdělen do tří kategorií podle roku narození. Nejmladší žákyně a žáci běželi 100 metrů, starší 200 metrů a nejstarší absolvovali trať o délce 300 metrů.

O sportovní nasazení nebyla nouze. Všichni zúčastnění bojovali o co nejlepší čas za podpory fandění především svých spolužáků v čele s třídními učitelkami.

Tři nejrychlejší dívky a tři nejrychlejší chlapci z každé kategorie si zajistili postup do dalšího kola a na slavnostním vyhlášení byli odměněni diplomem a sladkostí.

Atmosféru akce můžete nasát přes fotky ve fotogalerii.

Umístění na stupních vítězů dle kategorie:

Dívky:

Kategorie na 100 metrů: