Ochrana člověka za mimořádných událostí 6.A, 6.B

24.06.2016 07:35

Ve dnech 20. – 23. června 2016 proběhl na naší škole KURZ OCHRANY ČLOVĚKA ZA MIMOŘÁDNÝCH UDÁLOSTÍ. Tento kurz proběhl v areálu RS Březová u Třebíče a zúčastnili se ho v hojném zastoupení obě dvě šesté třídy. Během čtyř dnů absolvovali šesťáci velké množství adrenalinových, sportovních, dovednostních i pohybových aktivit, na které budou ještě určitě dlouho vzpomínat. Jenom pro představu výběr několika nejzajímavějších aktivit: rafty, horolezecká stěna, vysoká i nízká lana, skok do neznáma či airsoft. V Březové však šesťáci nejenom podávali odvážné sportovní výkony, ale také se učili spolupracovat v rámci svého třídního kolektivu při různých týmových hrách. Přestože odjezd od školy byl v pondělí ráno narušen deštivým počasím, po příjezdu do centra Březové se počasí umoudřilo, objevilo se sluníčko a to nás potom provázelo i během celého pobytu. Celý kurz se díky všem účastníkům vydařil a už teď se těšíme na kurzy v sedmé třídě.

Mgr. Alena Heřmánková

Zpět