Obvodní kolo ve šplhu

14.03.2016 15:20

Hned po jarních prázdninách žáci naší školy změřili svoji sílu a rychlost ve šplhu na tyči s ostatními žáky jiných škol v rámci obvodního kola. Soutěžící bojovali nejen v rámci družstva, ale i v rámci pořadí jednotlivců. Je třeba pochválit kategorii našich mladších i starších chlapců, ale i přes velkou snahu se jim nepodařilo probojovat do městského kola. Gratulace k postupu patří děvčatům, kde družstvo mladších dosáhlo na stříbrný stupínek a z jednotlivkyň si rovněž pro stříbro došplhala Martina Koldovská. Družstvo starších děvčat vybojovalo nejvyšší příčku a z jednotlivkyň si bronz odvezla Karolína Fousková. Postupujícím děvčatům držíme pěsti i do městského kola.

Školu reprezentovali: Smejkalová Kateřina, Smejkalová Radka, Koldovská Martina, Čepešová Martina, Fousková Karolína, Doušková Veronika, Andrýsek Jakub, Barák Michael, Rous Matěj, Provazník Daniel, Jurčík Tomáš, Čermák Jakub a Kvapil Jan.

Mgr. Jitka Hejzlarová

foto viz fotogalerie

Zpět