Novoroční turnaj pro třídy 2. stupně „O putovní pohár ředitele školy“

04.01.2019 10:49

Tělocvikáři naší školy každoročně organizují turnaj v míčovém dvojboji pro třídy 2. stupně. Letos turnaj proběhl v tělocvičně školy 3. 1. 2019. Chlapecké třídní výběry se utkaly ve florbalu a dívčí týmy v basketbalu. Ve florbalových týmech mohly hrát i dívky, v basketbalových týmech mohl hrát maximálně jeden chlapec.

Zatímco sedmáci, osmáci a deváťáci věděli z minulých let, co je čeká, šesťáci turnaj zažili poprvé. Atmosféra, nové sporty, mladší i starší soupeři, fyzické i psychické zatížení, tlak fandících spolužáků, radost z vítězství i poučení se z porážky – s tím vším se musí hráči i hráčky vyrovnat. A jak turnaj dopadl?

Putovní pohár obhájila a na 1. místě se umístila třída 9.A, která ve finále porazila překvapivé finalisty ze třídy 7.A. Utkání o třetí místo lépe zvládlo největší překvapení turnaje, třída 6.B, která porazila v malém finále třídu 8.B.

Gratulujeme medailistům a děkujeme všem aktivním účastníkům za bojovnost i fair play hru, stejně jako fandícím spolužákům, kteří vytvářeli utkáním skvělou atmosféru. Na fotky z turnaje se můžete podívat v galerii.

Mgr. Ivo Šmarda a Mgr. Jitka Hejzlarová

Zpět