Návštěva partnerské školy v Senci

29.09.2018 08:26

Ve středu 26. 9. navštívilo vedení školy, spolu s osmi vybranými sportovkyněmi naší školy, slovenské město Senec. Důvodem návštěvy bylo navázání partnerské spolupráce se základní školou J.G. Tajovského a také účast našeho družstva dívek na Běhu zdraví v okolí Slunečných jezer.

Oficiální část návštěvy přinesla nové náměty do života naší školy a sportovní část – běh zdraví – nás také velmi potěšila. V dobře obsazených závodech v přespolním běhu na 800 – 1000 metrů jsme soutěžili ve čtyřech kategoriích a získali jsme 3 zlaté medaile (Klárka Rozkošná, Bětka Jagelská a Radka Smejkalová), jednu stříbrnou medaili (Tina Pumprlová) a jednu bramborovou medaili (Adéla Urbanová). Skvělé ale byly všechny běžkyně, žádná se neumístila hůře, než na 6.-7. místě (Paťa Holcová, Anička Podracká a Ema Danielová).

Po závodech a obědě ve školní jídelně partnerské základní školy jsme navštívili i senecký aquapark, kde se děvčata zrelaxovala po náročném závodě.

Holky, DĚKUJEME 

Ivo Šmarda

fotky z akce naleznete ve fotogalerii

Zpět