Námořníci a námořnice z 2. C na Ostrově žraloků

29.11.2020 12:19

Od září tohoto školního roku se třída 2. C proměnila v palubu námořnické lodi, na které putují námořníci a námořnice společně s paní kapitánkou a plavčíkem kocourem Šedíkem z ostrova na ostrov. Celou naši palubu i mapu plavby si můžete prohlédnout ve fotogalerii naší třídy v sekci Námořnická 2. C. Každý měsíc dopluje naše posádka na 1 z ostrovů, kde na nás čeká nějaký společný úkol, abychom na něm mohli zakotvit a nalepit si kotvu do našich Palubních deníků, které si vedeme.

V měsíci listopadu jsme dopluli na ostrov žraloků, kde na nás čekal úkol v podobě skupinové práce, kde námořníci a námořnice společně zjišťovali různé informace a zajímavosti o žralocích. Byla to naše první velká skupinová práce a hlavně poprvé děti pracovaly s odbornými texty a samostatně si musely poradit s množstvím informací a zpracovat na svoje téma plakáty. Zvládly to bravurně a mohly tak získat kotvičku a zakotvit s naší posádkou už na 3. ostrově! A jak to vše zvládly se můžete podívat v naší fotogalerii.

 

Zpět