Mikuláš

12.12.2017 12:27

V úterý 5.12. se naše dvě třídy deváťáků v maskách za Mikuláše, čerty a anděly vydaly nejdříve do mateřských škol a poté obešly třídy naší školy od pátých ročníků až po osmý. V rámci návštěvy školek 9.A navštívila děti v MŠ Hudcova a 9.B MŠ V Újezdech a ÚMČ. Ve školkách se některé děti trošku bály, a tak je paní učitelky musely utěšovat, jiné byly nebojácné, avšak všichni si nakonec vysloužily balíčky s dobrotami. Každopádně návštěva obou mateřských škol proběhla v pořádku a to také zejména díky našim žákům, kteří se svých rolí zhostili naprosto báječně a zodpovědně dle pokynů. Po návratu ještě obešli již zmiňované třídy ve škole, kde se již „odvázali“. Při té příležitosti též rozdali kornouty s nějakými dobrotami. Naštěstí naši čerti nemuseli žádné zlobivé dítě odnést. Snad tomu bude i příští rok.

Mgr. Lenka Koudelková 

foto viz fotogalerie

Zpět