Mikuláš na 2. stupni

09.12.2019 17:53

Ve čtvrtek 5. prosince, v předvečer svátku sv. Mikuláše, se i na 2. stupni naší školy konala každoroční mikulášská nadílka. Všichni žáci obou devátých tříd se hned ráno proměnili v nadpozemské bytosti a hned poté se vydali obdarovávat hodné i méně hodné děti. První zastávkou byly všechny páté třídy. Po krátké přestávce naši deváťáci odešli do obou mateřských školek. Všichni se shodli na tom, že rozzářené obličeje malých předškoláků jsou prostě nenahraditelné a upřímné sliby, že budou celý příští rok hodné děti, jsou prostě skvělé. Při zpáteční cestě se Mikuláš zastavil na obecním úřadě a hned poté proběhla nadílka ve všech třídách 2. stupně. Někteří žáci sice odmítali zarecitovat básničku či zazpívat písničku, ale nakonec byli všichni spokojeni.

Zpět