Mezitřídní turnaj O putovní pohár ZŘŠ

02.02.2018 10:28

Již se stalo tradicí, že v období přelomu roku se konají mezitřídní turnaje. Nejinak tomu bylo i letos a opět se hrálo O putovní pohár zástupce ředitele školy.

Tentokrát byl turnaj rozdělen na kategorii mladší (5. – 6. třídy) a starší (7. – 9. třídy).

Mladší soutěžili ve smíšených družstvech ve florbalu a vybíjené, starší rovněž ve smíšených družstvech ve florbalu a basketbalu. Jednotlivé zápasy měly krásný bojovný náboj, soutěžící byli povzbuzováni svými fanoušky v čele s třídními učiteli coby trenéry.

Výsledky z obou her se sčítaly, a tak do poslední chvíle nebylo rozhodnuto o vítězi. A jak vše nakonec dopadlo? V kategorii mladších pohár přebírali žáci 5.B a v kategorii starších se dostal vítězný pohár do rukou žákům z 8.A. Výsledky z turnaje jsou ve fotogalerii.

Všem zúčastněným patří poděkování za bojovnost, fanouškům za fandění a předmětové komisi TV za organizaci.

 
Mgr. Jitka Hejzlarová 
 
foto viz fotogalerie: mladší, starší
Zpět