Mezinárodní den dětí 1. stupeň

11.06.2018 10:21

V pátek 1. 6. připravily paní vychovatelky pro žáky 1.stupně k oslavě Mezinárodního dne dětí zábavné dopoledne. Žáci v doprovodu svých třídních učitelů putovali za zvířaty.  Během safari plnili úkoly zaměřené na obratnost, rychlost, postřeh, fyzickou zdatnost a jemnou motoriku. Na cestě za zvířaty navštívili různé části zeměkoule. Prošli savanou, stepí,  pralesem. Navštívili poušť a dostali se i k oceánu. Za splnění jednotlivých úkolů získali dílky puzzle. Na závěr si žáci všech tříd poskládali obrázky zvířat, která mohli potkat v podnebných pásech, kterými na svém putování procházeli. 

Dětem se dopoledne líbilo. Počasí nám přálo. Poděkování patří organizatorům akce i žákům 9.tříd, kteří pomáhali s organizací na některých stanovištích.

foto viz fotogaler

Zpět