Lyžařský kurz

02.02.2018 09:35

V lednu absolvovali žáci sedmých ročníků, doplněni zájemci z vyšších tříd, lyžařský kurz na Kohútce. Výcviku na lyžích a na snowboardu se zúčastnilo 51 žáků. Účastníci kurzu pilovali v družstvech své lyžařské dovednosti pod vedením instruktorů. Nechyběla lyžařská cvičení herní formou, ale i demo jízdy a závody v paralelním slalomu.

Žáci nelenošili ani po skončení lyžařského výcviku, ale účastnili se vycházek do okolí, zahráli si fotbálek na sněhu, zrelaxovali v sauně. Ve večerních programech se dozvěděli informace z oblasti lyžování, bezpečnosti – FIS 10, z lyžařské výzbroje a výstroje, z údržby lyží. Nechyběly ani společenské hry a soutěže.

Ke spokojenosti lyžařského kurzu přispěla výborná domácí kuchyně a šťastný návrat bez úrazů.

Takže za rok zase hurá na lyžák!

Mgr. Jitka Hejzlarová

foto viz fotogalerie

Takže za rok zase hurá na lyžák!f lednu absolvovali žáci sedmých ročníků, doplněni zájemci z vyšších tříd, lyžařský kurz na Kohútce.
jízdy a závody v paralelním slalomu.
hry a soutěže.
Takže za rok zase hurá na lyžák!