Kurz zdraví a sportovní aktivity

28.12.2016 10:11

Žáci šestých ročníků strávili poslední školní týden v roce 2016 na kurzu Zdraví a sportovních aktivit. Kurz proběhl tradičně na Kohútce, která nám letos přichystala pohádku v podobě sněhové nadílky a slunečného počasí. A tak jsme využili lyžařskou výzbroj a krásně si zalyžovali. Mezi další aktivity patřila turistika s topografií, hledání pokladu, orientační závod, pouštění draků, „lopatování“, společenské hry, ...

Do programu kurzu byla také zařazena do více lekcí první pomoc, ve které si žáci interaktivní formou zopakovali a prohloubili nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti, které se týkaly této problematiky. Všichni žáci si vyzkoušeli účinky sauny a nemalý úspěch měla i návštěva aquaparku. Dle reakcí dětí byl kurz úspěšný.

Mgr. Jitka Hejzlarová

foto viz fotogalerie

Zpět