Hudcova má talent

15.02.2016 07:45

Ve čtvrtek 11.února proběhl na naší škole další ročník oblíbené soutěže ´Hudcova má talent´. Tentokrát se představilo celkem 11 soutěžících a dva nesoutěžní přídavky. O konečném pořadí rozhodovala jak porota, tak i ovace publika. Tímto klíčem nejlépe proplula trojice chlapců ze třídy 9.A (Honza Akajík, Kuba Čermák a Dominik Vavrek), jejichž netradiční pojetí známé melodie nakonec znamenalo první místo. Na druhém se umístila nadaná sportovkyně Deniska Kratochvílová a o bronz se shodně podělili muzikanti (Honza Kvapil, Ondra Pokorný a Adam Stanislav) z 8.B s klarinetistou Františkem Čurdou. Celý program byl zpestřen účastí zahraničních studentů ze všech koutů planety, kteří byli na naši škole opět pod hlavičkou akce s názvem Edison. Jako perlička na závěr bylo vystoupení sympatického studenta z Brazílie jakožto i tradičně velmi kvalitní sportovní výkon Kačky Pleskačové, naší bývalé úspěšné žačky. Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony a držíme pěsti do dalších klání.

Mgr. Ondřej Krátký

foto viz fotogalerie

Zpět