Hry bez hranic

01.02.2019 10:01

Den, kdy vydáváme žákům pololetní vysvědčení, obvykle zpestřujeme druhostupňovým třídám různými zábavnými programy. Letos jsme na 4. a 5. vyučovací hodinu připravili v tělocvičně školy „Hry bez hranic“.

Jednotlivé disciplíny tematicky souvisely s výukou:

V češtině žáci skládali slova    
 v matice luštili Sudoku
ve fyzice usměrňovali paprsek

v dějepise si zazávodili na starověkých olympijských hrách        

v zeměpise procvičili orientaci u slepé mapy

 
v pracovkách řezali a montovali, až se z nich kouřilo     


Nakonec si dali oběd a mohli jít domů
Podle reakcí žáků i učitelů se akce vydařila, všechny přítomné zaujala i pobavila, za což patří všem organizátorům dík. Konečné pořadí tříd nakonec nebylo nejdůležitější, i když sportovně blahopřejeme vítězné 9. A

 

Ivo Šmarda, ZŘŠ

 

Další momentky z akce jsou ve fotogalerii.

 

Zpět