H Y N Č I C E 2 0 1 9

12.03.2019 12:55

    Lyžařský pobyt našich čtvrťáků a páťáků v Hynčicích se opět vydařil. Sněhové podmínky, počasí, ubytování pod svahem, výborné jídlo a samozřejmě skvělí žáci i učitelé:-))).                                                                                                                                                                                                                             Na programu byly různé hry na sněhu, pilování lyžařského stylu, anglická konverzace a spousta společných aktivit včetně diskotéky ve stylu just dance. Nově jsme rodičům i spolužákům některé činnosti průběžně představovali na školním instagramu.                                                                                                         Do Brna jsme se vrátili unavení, ale plní zážitků. A organizátoři rozhodně i s pocitem dobře odvedené práce.

Mgr. Ivo Šmarda

 

 

Zpět