Futsal - školní kolo

02.11.2017 15:25

Na první kolo Školské futsalové ligy starších žáků nakonec připadlo datum 2.11.2017. Mimořádně nám přálo počasí a celý turnaj přijel odpískat i prvoligový futsalový rozhodčí. Našim sportovcům se podařilo v silné konkurenci vyhrát dva ze tří zápasů, což nakonec těsně o skóre znamená druhé místo v tabulce. Zda i z druhé příčky postoupíme dál rozhodnou výsledky dalších skupin.

V prvním zápase jsme si poměrně hladce poradili s Jaroškou a do turnaje vstoupili vítězně v poměru 3:0. Druhý zápas byl bohužel nad naše síly a z výhry se radovala po zásluze škola Novolíšeňská, pozdější celkový vítěz. Poslední mač byl hra o všechno, postavili jsme se proti dosud neporaženým hráčům z Bakalky. Únava na naších futsalistech ovšem nebyla znát a po dramatickém průběhu jsme přesvědčivě zvítězili 4:1. Stejný bodový součet (6 bodů za 2 výhry) tedy dosáhly tři školy a mezi nimi rozhodoval rozdíl ve skóre. Pomyslný titul pro našeho nejlepšího střelce připadá Nikolasi Zouharovi a Patriku Šilhánkovi (shodně 3 branky), ovšem všichni hráči předvedli kolektivní výkon a patří tak díky všem:
Nikolas Zouhar, Barča Ondrušová, Tomáš Kábrt (9.A), Štěpán Gryc, Patrik Šilhánek a Vladimír Buda (9.B), Matěj Rous a Dominik Pernica (8.A).
 
Mgr. Ondřej Krátký
 

 

Zpět