Florbalový ČEPS cup a Novoměstský pohár

11.12.2018 09:04

Jsou dva florbalové turnaje pro žáky I.stupně, při kterých mají žáci porovnat svoji výkonnost s žáky jiných škol. Letos naši školu výborně reprezentovali kluci z 5.A a 5.B pod trenérským vedením tělocvikářů.

Jsou školy, na které, na rozdíl od naší, chodí mnoho výkonnostních florbalistů a se kterými není jednoduché odehrát vyrovnaná utkání. O to víc nás těší, když jsou naši žáci schopni tyto silné týmy nejen potrápit, ale i vítězit. V ČEPS cup jsme se sice z velmi silné skupiny o jeden gól nepostoupili, ale vše jsme si vynahradili v Novoměstském poháru. Svoji skupinu jsme s přehledem vyhráli a ve čtvrtfinálové skupině odehráli krásná, bojovná a vyrovnaná utkání s papírově silnějšími soupeři a do finálových bojů nepostoupili opět o jednu branku, kterou jsme dostali v posledních vteřinách  utkání se ZŠ Jasanová.

 

Zpět