Festival vzdělávání

27.11.2018 09:40

V pátek 23. listopadu obě osmé třídy a třída 9. A navštívily Festival vzdělávání aneb Veletrh středních škol, který se již tradičně konal v prostorách BVV. V tomto roce byla tato akce rozšířena na tři dny a nově se konala ve dvou pavilonech – G1 a G2. Zatímco v pavilonu G1 se na jednotlivých stáncích představily střední školy, gymnázia a střední odborná učiliště, v pavilonu G2 byla jednotlivá stanoviště zaměřena na různé obory s názornými ukázkami, co daný obor představuje a co je potřeba k jeho vystudování. Celá akce byla doprovázena zajímavými vystoupeními, z nich určitě nejzajímavější a nejatraktivnější bylo vystoupení studentů Bezpečnostně právní akademie Brno. Doufáme, že si naši žáci na veletrhu vybrali tu nejlepší střední školu podle svých představ :)

Mgr. Alena Heřmánková