English Active Week

08.05.2017 20:24

V týdnu od 3.4. do 7.4. 2017 se na naší škole konal první ročník intenzivního kurzu anglického jazyka. Vybraní žáci osmých a devátých ročníků měli 5 vyučovacích hodin denně od pondělí do pátku „výuky“ angličtiny pod vedením rodilých mluvčích ze zemí Anglie, Skotsko a Amerika. Žáci se naučili něco z anglické gramatiky, slovní zásoby, zahráli si hry, učili se tančit národní tance a hlavně měli zábavu, kdy mohli mluvit jen anglicky. Naši žáci ukázali velmi dobrou úroveň angličtiny, kterou ocenili i rodilí mluvčí...

The group managed to maintain their concentration over the four hour session, and demonstrated a good level of vocabulary and some advanced speaking skills. I was particularly impressed by Daniel and Peter's quick understanding of complicated dance-move instructions.

V týdnu od 3.4. do 7.4. 2017 se na naší škole konal první ročník intenzivního kurzu anglického jazyka. Vybraní žáci osmých a devátých ročníků měli 5 vyučovacích hodin denně od pondělí do pátku „výuky“ angličtiny pod vedením rodilých mluvčích ze zemí Anglie, Skotsko a Amerika. Žáci se naučili něco z anglické gramatiky, slovní zásoby, zahráli si hry, učili se tančit národní tance a hlavně měli zábavu, kdy mohli mluvit jen anglicky. Naši žáci ukázali velmi dobrou úroveň angličtiny, kterou ocenili i rodilí mluvčí...

The group managed to maintain their concentration over the four hour session, and demonstrated a good level of vocabulary and some advanced speaking skills. I was particularly impressed by Daniel and Peter's quick understanding of complicated dance-move instructions.

Studenti ZŠ Hudcova byli v hodinách angličtiny velmi šikovní. Byla jsem docela prekvapená, že rozuměli a mluvili bez problémů, a hlavně že byli hodně aktivní během hodiny. Po různých zkušenostech na základních školách musím říct, že studenti na Hudcove mají výbornou angličtinu!

English Active Week byl shledán pozitivně i ze strany žáků: „Pro mě to bylo velice přínosné a spoustu nového jsem se naučila.“ Jiný komentář: „Nejvíce se mi líbilo to, že jsem si mohla procvičit angličtinu a myslím si, že to bylo i užitečné. Každý z nich měl jinou náplň hodiny. S někým jsme hráli různé hry a s někým zase nějaké věci z gramatiky.“

Důležitý je pro nás také závěr: „Celý tento týden se mi velmi líbil a hodně mi toho dal, co se týká angličtiny.“ „Velice se mi tenhle anglický týden líbil.. Moc jsem si to užila.“

Mgr. Lenka Koudelková

Zpět