Den dětí na 2. stupni

03.06.2019 14:32

Svátek dětí na 2. stupni odstartovala soutěž čtyřčlenných štafet.

Každá třída si vytvořila štafetu dívčí a štafetu chlapeckou. Soutěžilo se na fotbalovém hřišti FC Medlánky za příjemného slunečného počasí se skvělou atmosférou, kterou vytvořili nejen žáci fandící svým týmům a ozvučení celé akce s hudbou a komentářem, ale především všichni závodníci. Každý člen štafetového závodu, doplněného o biatlonové prvky, se statečně „pral“ o co nejlepší umístění své třídy.

V tomto případě nemusíme jmenovat vítěze, na Den dětí přece zvítězili všichni, kdo soutěžili i kdo fandili. A tak nechybělo malé občerstvení pro všechny.

Pak už na žáky čekaly aktivity na školním hřišti a v jeho nejbližším okolí. Každý si mohl vyzkoušet činnost, o kterou měl zájem. Někdo hrál stolní tenis, někdo si vyzkoušel svoji sílu v tažení auta, jiní zdolávali překážkovou dráhu na koloběžce. Velký zájem byl i o workoutové hřiště. Opuštěné nezůstalo ani hřiště na sportovní hry. Zde se odehrávaly zápasy ve volejbalu, fotbalu a basketbalu, do kterých se zapojili i učitelé, a tak měla utkání zajímavý náboj.

Věříme, že program přispěl k příjemnému prožití části odpoledne věnovanému Dni dětí. 

Atmosféra je zachycena na fotografiích v galerii.

 

Zpět