Bruslení a Hry bez hranic na 2. stupni

21.12.2015 20:57

Adventní čas nás ve škole vybízel k tomu, abychom se naladili na vánoční atmosféru. A než došlo na stromeček a dárky, tak jsme si na druhém stupni nejdříve zasportovali a zasoutěžili. V pondělí 21.12. vyrazili žáci bruslit na halu na Střední. Tady si každý nejdříve vyzkoušel své bruslařské dovednosti. Došlo i na soutěžení o nejrychlejšího bruslaře a bruslařku. A chlapci předvedli v hokejovém zápase svoje umění s hokejkou a pukem. 

 

Po návratu do školy se třídy shromáždily v tělocvičně, kde pro ně byla připravena předvánoční soutěž „Hry bez hranic“. Soutěžilo se nejen ve sportovně recesních soutěžích, ale zapotřebí byly i vědomosti, dovednosti, logika... a tak si každý žák mohl vybrat soutěž, která by byla jeho soutěžní „parketou“. Přestávky mezi soutěžemi zpříjemňovala písničkami kapela The Strongs, která strhla mnohé přítomné ke zpívání. Nejvíce bodů v soutěžení získali deváťáci. Tentokrát ale nešlo zase tolik o pořadí, jako o příjemné strávení předvánočního času. Vánoční atmosféru si ještě každá třída užila ve své třídě u stromečku s dárky. A pak, pak už se každý těšil na Vánoce doma.

 

Mgr. Jitka Hejzlarová

Zpět