Bruslení - 2. stupeň

07.01.2019 17:50

Začátek nového kalendářního roku byl pro žáky ve znamení pohybu. Tělocvikáři připravili pro druhý stupeň dva dny sportovních aktivit. Po novoročním turnaji ve sportovních hrách O putovní pohár ředitele školy si následující den žákyně a žáci obuli brusle a vyjeli na ledovou plochu v hokejové hale na Střední. Zde si každý mohl vyzkoušet své bruslařské dovednosti.

Mnohé bruslaře ke zkoušení nových prvků namotivovala žákyně 7.B třídy. Krasobruslení se věnuje závodně a předvedla nám krásnou jízdu i s hudbou a v kostýmu. Pochvalu zaslouží také ti, kteří brusle obuli poprvé, a tudíž pohyb na bruslích pro ně nebyl jednoduchý.

Mezi žáky se našlo i několik zájemců o hokej a svoje umění s hokejkou a pukem ukázali ve vzájemném utkání. K příjemné atmosféře přispěla i hudba, která nás provázela v průběhu celé aktivity. O příjemné atmosféře se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Zpět