Bronzový volejbalový úspěch děvčat naší školy

02.04.2019 11:55

Poslední březnový pátek dosáhla děvčata na bronzový stupínek v okresním přeboru brněnských škol ve volejbalu. Soutěž se konala na ZŠ Vejrostova. 

Této soutěže se naše škola zúčastnila poprvé. V konkurenci 9 dívčích družstev, z nichž některá patří ke školám, které se na volejbal zaměřují, si děvčata vedla velmi dobře. Zápasy byly dramatické, ale nakonec naše družstvo díky bojovnému výkonu postoupilo do finálové skupiny mezi tři nejlepší. Přes velké nasazení se děvčatům již nepodařilo otočit finálové zápasy ve svůj prospěch a skončily tak na krásném třetím místem. 

Děvčatům náleží poděkování za vzornou reprezentaci školy a velká gratulace k zisku poháru a bronzových medailí.

Fotky z akce nalezenete ve fotogalerii i na instagramu školy

Zpět