Atletika 2017

22.05.2017 20:32

Květen bývá ve znamení atletických soutěží a ani letos tomu nebylo jinak. Vybraní žáci reprezentovali naši školu v atletické soutěži Pohár rozhlasu ve všech kategoriích. Z obvodního kola se do kola městského podařilo postoupit pouze družstvu starších dívek. Přesto je třeba všechny soutěžící pochválit za snahu a bojovnost.

Na stupně vítězů na obvodním kole dosáhly pouze dívky. Z mladší kategorie se ze 3. místa radovala Radka Smejkalová v běhu na 600 metrů. Ze starších dívek na zlato dosáhly Monica Hladíková v běhu na 60 metrů a ve skoku dalekém a Klára Jelínková ve vrhu koulí. Na stříbrnou příčku vystoupila Klára Jelínková za skok daleký. Nejrychlejší byla i štafeta dívek.

V městském kole si děvčata odnesla dvě druhá místa díky Monice Hladíkové za běh na 60 metrů a skok daleký a třetí místo vybojovala děvčata ve štafetě.

Mgr. Jitka Hejzlarová

foto viz fotogalerie