Akce ve školní družině

20.04.2016 08:18

V březnu proběhlo ve školní družině vyhodnocení školního kola výtvarné soutěže na téma "Máme rádi zvířata". Do výtvarného tvoření se zapojily všechny děti v odděleních a ty se také staly velkou porotou, když při hlasování  pomocí razítek rozhodly o vítězích v soutěži. Vyhodnocení proběhlo ve třech kategoriích:

 

I.kategorie 1.třídy

1.místo:  O. Tkoč a J. Brychta

2.místo:  K. Korhonová

3.místo:  N. Vaníčková, L. Skoták, K .Dorošuk, V. Miškovská, L. Forstová a kolektivní práce 1.A

 

II.kategorie 2.třídy

1.místo:  F. Friedmann, V. Kalábová

2.místo:  K. Pevná

3.místo:  M. Šmídová

 

III.kategorie 3. a 4. třídy

1.místo:  A. Jagelská

2.místo:  A. Čáňová

3.místo:  B. Michlová

 

Všem vítězům gratulujeme a přjeme úspěch i v městském kole.

 

K další tradiční akci v naší družině patří návštěva velikonoční výtvarně - technické dílny v technickém muzeu. Letos tuto dílnu navštívily děti z kroužku tvořivá dílna a přidaly se i děti ze 3. oddělění. V dílně si děti vyzkoušely plstění vlny ze které si vyrobily velikonoční ovečku. Na závěr dílničky si ještě stihly vyzdobit vajíčka barevnými papíry s jarními vzory, které vytvořily pomocí razidel. Výrobky se dětem hodně vydařily a s radostí si je odnášely domů.

 

Mgr. Iva Muchová

 

foto viz fotogalerie

Zpět