Active English Week

12.03.2018 09:51
V týdnu od 5.3. do 9.3. 2018 se na naší škole již podruhé konal Active English Week, kterého se zúčastnili žáci osmých a devátých ročníků. Týden probíhal pod vedením rodilých mluvčích ze Skotska, Irské republiky, Anglie a Austrálie (každý den někdo jiný). Žáci měli možnost obohatit své znalosti v oblasti zeměpisu (učili se o anglicky mluvících zemích), dějepisu (pracovali s rodokmenem britské královské rodiny), dále mohli porovnat nejen dva Skoty, přičemž každý mluvil úplně jinou angličtinou, učili se skotské tance, hráli hry v angličtině.
 
Opět se nám potvrdilo, že úroveň angličtiny našich žáků je na velmi dobré úrovni. Ze zpětné vazby rodilých mluvčích víme, že si je pochvalovali, jeden dokonce řekl, že někteří mají úroveň jako studenti gymnázia.
 
Mgr. Lenka Koudelková
Zpět